Detektivní činnost

Naše detektivní služby vám mohou pomoci v těžkých životních situacích.

Mezi největší hrozby, se kterými se podnikatelé potýkají, patří únik informací v obchodním styku nebo naopak rozhodování na základě falešných informací.

ZAJIŠTĚNÍ INFORMACÍ A MAJETKOVÝCH POMĚRŮ

Zjistíme majetkové poměry fyzických a právnických osob, jejich serióznost a důvěryhodnost. Prověříme vaše současné zaměstnance či uchazeče o zaměstnání – jejich loajalitu a bezúhonnost. Prověříme vaše současné i potencionální obchodní partnery – jejich solventnost, platební morálku, ověříme jejich reference. Získáme pro vás veškeré možné informace z různých oborů lidských činností.

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH A MAJETKU

Vykonáme vše k nalezení hledaných osob, odcizeného majetku nebo pachatelů trestné činnosti. S tím souvisí zajištění důkazních materiálů.

SLEDOVÁNÍ OSOB A VOZIDEL

Jsme vybaveni odpovídajícím technickým zázemím, vozovým parkem a především školenými detektivy. Fotodokumentace či videozáznam samozřejmostí.

DETEKCE ODPOSLECHU

Provádíme kontrolu prostor či telekomunikačních prostředků. Detekované odposlouchávací zařízení rovněž odstraníme, případně předáme Policii ČR k analýze.

Pracovníci zajištující výkon služby jsou trestně bezúhonní a jsou držiteli osvědčení o odborné způsobilosti.

Pokud využijete našich služeb zajistíme pro Vás náhradní plnění dle paragrafu 81 o zaměstnanosti č.435/2004Sb Jsme členem České komory služeb ochrany majetku a osob, z.s. - začleněné autorizované živnostenské společenstvo Hospodářské komory ČR.

Pokud Vás naše služba zaujala, neváhejte nás kontaktovat.