Osobní ochrana

Osobní ochránce má speciální výcvik a je připravený řešit jakoukoliv složitou situaci.

KRÁTKODOBÝ DOPROVOD PŘI SCHŮZKÁCH A OSOBNÍM JEDNÁNÍ

Pokud máte osobní obavy z jednání s vaší protistranou. Ať jste v pozici dlužníka či věřitele, nebo je na vás činěn nátlak z jiného důvodu. Musíme ale zdůraznit, že naší prací je zajištění vaší bezpečnosti, nikoliv vám napomáhat při vyhýbání se závazkům a povinnostem. Zajistíme dočasné ubytování v utajeném chráněném objektu.

DLOUHODOBÁ OSOBNÍ OCHRANA

Je to především prevence před potencionálně rizikovými situacemi a předcházení jim, které vám zvýší pocit bezpečí. Klientům bude k dispozici strážce, který může plnit i funkci řidiče. Může se jednat o jednoho pracovníka nebo tým více členů.

OSOBNÍ ŘIDIČ

Osobní řidič je profesionál, který se orientuje v silničních trasách hlavního města Prahy i celé ČR, má znalosti bezpečné jízdy a jízdy v kolonách i zkušenosti s řízením reprezentativních limuzín. Naši řidiči vám zajistí klid a pohodlí při vyřizování vašich pracovních záležitostí během cesty za obchodním jednáním a cesty do zahraničí. Naši kolegové jsou pro tyto diskrétní služby zvlášť školeni a vybíráni.

Zajistíme pro vás také pronájem luxusního vozidla. Máme pro vás připraveny vozidla typu BMW řady 5 nebo 7, Audi A6 nebo A8, Mercedes Benz třídy E či S.

Pracovníci zajištující výkon služby jsou trestně bezúhonní a jsou držiteli osvědčení o odborné způsobilosti.

Jsme členem České komory služeb ochrany majetku a osob, z.s. - začleněné autorizované živnostenské společenstvo Hospodářské komory ČR.

Pokud Vás některá z naších služeb zaujala, neváhejte nás kontaktovat.