Ostraha objektů

Zaručujeme spolehlivý a osvědčený způsob ostrahy objektů, majetku, osob i průmyslového a obchodního tajemství. S ohledem na lokalitu navrhneme a zajistíme vhodná bezpečnostní opatření, která vedou ke zvýšení bezpečnosti daného objektu.

Vedle toho je ale pracovník naší ostrahy první osobou, se kterou se vítaný návštěvník setká, proto je jeho jednání vždy vstřícné a vede k rychlému odbavení:

  • ostraha průmyslových i administrativních objektů vč. obchůzek
  • zajištění osobní i nákladové vrátnice vč. kontroly a evidence vozidel a osob
  • správa klíčového hospodářství, telefonní ústředny i ohlašovny požáru
  • zamezení výtržnictví, neadekvátnímu chování a krádežím

PULT CENTRALIZOVANÉ OCHRANY(PCO)

24 hodinový monitoring elektronických zabezpečovacích a požárních signalizací

Díky profesionálně vyškoleným pracovníkům kteří zodpovědně provádí nepřetržitou obsluhu pultu vyjíždí okamžitě zásahová jednotka na každý poplach z objektu. Osádky výjezdových vozidel jsou s každým objektem na počátku sjednání služby detailně seznámeny.

Patrolace objektů Fyzická ostraha objektu formou patrolace mobilní hlídky, která v domluvených intervalech přijede a provede důkladnou kontrolu objektu.

Obchůzkový on-line systém Při výkonu služby na objektech využíváme obchůzkový on-line systém .Je to efektivní způsob kontroly prováděných obchůzek jak pro zákazníka tak i především pro náš interní kontrolní systém. V reálném čase tak víme jak je služba prováděna a můžeme garantovat její kvalitu. Přenos informací on-line probíhá prostřednictvím GPRS Pracovníci zajištující všechny druhy služeb jsou trestně bezúhonní a jsou držiteli osvědčení o odborné způsobilosti.

Pokud využijete našich služeb zajistíme pro Vás náhradní plnění dle paragrafu 81 o zaměstnanosti č.435/2004Sb Jsme členem České komory služeb ochrany majetku a osob, z.s. - začleněné autorizované živnostenské společenstvo Hospodářské komory ČR.

Pokud Vás naše služba zaujala, neváhejte kontaktovat.