Úspory energií

Úspory energií

ÚSPORY ENERGIÍ

Specializujeme se na vysoce kvalitní, nízkoenergetická LED řešení pro kanceláře, průmyslové objekty a veřejné osvětlení, ale také na alternativní zdroje elektrické energie, jako jsou např. patentované termoelektrické generátory a palivové vodíkové články.

PRŮMYSLOVÉ LED OSVĚTLENÍ

LED průmyslové osvětlení je nejkomplexnější a nejspolehlivější zařízení pro náhradu tradičních sodíkových, rtuťových, halogenidových a směsových výbojek. Vyznačuje se minimální spotřebou (ušetři až 80 % nákladů), velmi nízkou poruchovostí, dlouhou životností (vice než 50 tisíc hodin) a maximální bezpečnosti. Dodáváme jak jednotlivé LED trubice, tak celá průmyslová LED světla s krytím od IP 20 do IP 65. Zajišťujeme kompletní služby od projektových prací přes instalace až po následný servis a monitoring osvětlení.

VEŘEJNÉ LED OSVĚTLENÍ

Poskytujeme dodávky veřejného osvětlení pro všechny druhy veřejného prostranství, od osvětlení pozemních komunikací přes parky až po sportoviště. Termoelektrický generátor (TEG) je elektrické zařízení, které vyrábí elektrickou energii na základě rozdílu teplot. TEG pracuje na bázi polovodičových hranolů. Díky této technologii dosahuje vyšší účinnosti a výkonu oproti termočlánkům.

© 2021 • Tirata.cz